18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

OnePlus 7 Hakkında Detaylar Gelmeye Devam Ediyor

0 63 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

2018 Biterken OnePlus 7’nin Özellikleri Yavaş Yavaş Belli Olmaya Başladı

OnePlus, önceki ay amiral gemisi olan OnePlus 6T’yi duyurdu. Bir önceki modeline göre daha küçük bir çentiğe sahip.
2018 çentik yılı oldu birçok marka amiral gemilerinde çentikli ekran tasarımını kullandı. 2019 yılına girerken de birçok firmanın kesik ekran tasarımı için patent aldığı haberi çıkıyor. OPPO R19’un ekran içi kamera teknolojisine sahip ilk telefon olacağı tahmin ediliyor.

oneplus-7-hakkında-bilgiler-gelmeye-devam-ediyor
OnePlus, OPPO’nun R serisinden tasarım ipuçlarını ödünç almasıyla, yaklaşan OnePlus 7 telefonunun OPPO R19’a benzeyebileceği tahmin ediliyor. Bazı kaynaklara göre ekranın en üst merkeze konumlandırılmış bir delik bulunuyor. OnePlus 7’nin yüzde 95 gibi ekran-gövde oranına sahip olacağı ve önceki telefon gibi FHD+ çözünürlüğü taşıyan optik AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor. 4150 mAh pil ve ekranın parmak izi teknolojisine sahip olacağı söyleniyor.

oneplus-7-hangi-özellikleri-taşıyacak

OnePlus 7’nin Kamera Özellikleri Nasıl Olacak?

24 megapiksel ön kamera ve 24 megapiksel + 12 megapiksel + 8 megapiksel üç arka kamera ve OnePlus logosunun altında bir kamera sensörü olması bekleniyor. Şirketin ilk üç arka kameralı telefonu OnePlus 7’nin olması bekleniyor. Ayrıca telefonun 4K ağır video çekimi sunacağı söyleniyor.

oneplus-7-kamera-hakkında-bilgiler
OnePlus’ın 5G teknolojisine sahip telefonn önümüzdeki yıl Şubat ayında düzenlenecek olan Mobile World Congress (MWC) 2019 teknoloji fuarında piyasaya sürülecek.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status