21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Oyuncak Hikayesi 4’ün Fragmanı Yayınlandı

0 48 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 5 ay önce

Oyuncak Hikayesi 4’ün Fragmanı, Disney Pixar’ın Resmi YouTube Sayfasında Bugün Yayınlandı

Disney Pixar bugün Oyuncak Hikayesi 4’ün fragmanını yayınladı. Yayınlanan fragmanda en çok dikkati çeken ise animasyon filminin görsel kalitesi oldu.

Gün geçtikçe animasyon filmlerinin görsel kalitesi artıyor. Disney Pixar ise Oyuncak Hikayesi 4 animasyon filmi sayesinde görsel kaliteyi ulaşılması zor bir seviyeye getirdiğini görüyoruz.Yayınlanan fragmanda Buzz’ın lunaparkta oyunu kazanan kişiye hediye olarak verilmek üzere bir dükkânın duvarına asılı olduğunu görüyoruz. Buzz oraya bir görev için mi gitti yoksa yanlışlıkla mı gitti bilmiyoruz.

İlgili Haber: Fast & Furious: Hobbs & Shaw Türkçe Alt Yazılı Fragmanı Yayınlandı

21 Haziran’da vizyona girecek Oyuncak Hikayesi 4’ün konusu eğlenceli ve macera dolu olacağı gözüküyor.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status