18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

PES 2019 Lite Steam Üzerinde Yayınlandı

0 102 Views
E.C.U | 2 dk okuma süresi | 5 ay önce

PES 2019 Lite, herhangi bir ücret ödemeden PES 2019 oynamak isteyenler için güzel bir tecrübe imkanı sunuyor. Bu versiyon üzerinden online olarak myClub, lig ve klasik maç oynanabiliyor. KONAMI dün Twitter üzerinden yaptığı duyuruda PES 2019 Lite duyurusu yapmıştı ancak oyunun indirilebileceği bir platform bulunamamıştı. Nihayet PES 2019 Lite, Steam üzerinden oyuncularla buluştu.

Oyunun Steam üzerinden yayınlanması ile birlikte merakla bekleyen oyuncular hemen oyunu indirerek deneyimlemeye başladı ve geri dönüşler gelmeye başladı bile. İlk etapta oyuncuların geri dönüşleri pek olumlu görünmüyor ancak bu dün yapılan duyurudan sonra oyunun ortaya bir türlü çıkmamasının getirdiği bir kızgınlığın yansıması da olabilir. Onun için henüz bir yorum yapmak için çok erken olduğunu düşünüyoruz.

pes-2019-lite-steam

 

PES 2019 Lite için Steamde yer alan açıklama ise şu şekilde:

“PES 2019″un ücretsiz oynanan bir versiyonu karşınızda!*

Artık Online myClub ve PES LİGİ Modu ile beraber Offline Gösteri Maçı ve Anrenman Modu, tümünü ücretsiz oynayabilirsin!

myClub ile hem yaşayan hem de tarihteki süperstarların imza atabileceği kendi rüya takımını oluştur. Beckham ve Maradona gibi dünyaca ünlü efsane oyuncuların yanı sıra FC Barcelona’nın Ronaldinho’su ve Inter’in Recoba, Cambiasso, Djorkaeff ve Adriano’su göze çarpar. myClub içerisinde yıl boyunca daha fazla Efsane oyuncusu boy gösterecek!

Bu sezonun PES LİGİ’nde mücadele ederek dünyadaki en iyi PES oyuncusu olmayı hedefle. Kullanıcılar CO-OP (3v3) ONLINE Şampiyonası, zaman sınırlı turnuvalar veya yeni başlanan PES LİGİ myClub 1v1 müsabakalara katılarak global etkinliklerde oynamaya hak kazanabilecekler.

PES LİGİ dünyadaki en iyi PES oyuncusu olmak için birbirine karşı mücade edilen, heyecanlı turnuvalar sunan online bir moddur.

Sizler de PES 2019 oynamak istiyor ancak bunun için para da vermek istemiyorsanız Steam üzerinden PES 2019 Lite oyununu ücretsiz şekilde indirerek oynayabilirsiniz.

PES 2019 Lite Steam indirme sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status