18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Pixel 3, Üçüncü Taraf Uygulamalarda Kamera Hatası Veriyor

0 64 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Google’ın Son Amiral Gemisi Google Pixel 3, Üçüncü Taraf Uygulamalarda Kamera Hatası Veriyor

Google’ın son amiral gemisi Google Pixel 3, üçüncü taraf uygulamalarda kamerayı açmaya çalışınca çöktüğü, yeniden başlatılana kadar kendi kamera uygulamasının da çalışmadığını hatta telefonun donduğu söyleniyor.

google-pixel-3-üçüncü-taraf-uygulamalarda-hata-veriyor

Telefonu yeniden başlatınca kamera geçici olarak çalışıyor fakat üçüncü taraf uygulamalarda (Instagram, Snapchat vs) kamerayı açınca tekrar aynı hatayı veriyor. Telefonu fabrika ayarlarına döndürmek oluşan hatayı düzeltmiyor. Sorunun 2 XL dahil olmak üzere eski Google cihazlarında da oluşabileceği söylendi.

Google, yaptığı bir açıklamada, bu sorunun raporlarını incelediğini ve önümüzdeki haftalarda sorunun çözüleceği belirtti.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status