21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Pokemon Go’ya Gerçek Zamanlı Savaş Geliyor

0 70 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Pokemon Go’ya Gelecek olan Güncelleme Sayesinde Oyuncular Gerçek Zamanlı Savaş Yapabilecek

Niantic tarafından geliştirilen ve 6 Temmuz 2016’da çıkan oyuna yeni güncelleme kapıda. Pokemon Go oyununa gelecek yeni güncelleme sayesinde arkadaşlarınızla gerçek zamanlı savaşabileceksiniz.

Arttırılmış gerçeklik oyunu olan Pokemon Go kısa süre içerisinde büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Oyunun amaçı telefonun haritasında gözüken adreslere gidip orada bulunan Pokemon karakterlerini yakalamak. Yakaladığınız Pokemonlarla kendi koleksiyonunuzu oluşturabiliyorsunuz.

Pokemon-Go-ya-Gerçek-Zamanlı-Savaş-Geliyor

Oyunun tek eksiği olan gerçek zamanlı diğer oyuncularla savaşmaktı. Niantic, Pokemon Go’nun resmi Twitter adresinden PvP savaşlarının 2018’in sonundan önce geleceğini oyuncularına duyurdu. Paylaşılan Tweette PvP’nin nasıl olacağına dair ayrıntı yok.

Pokemon Go oyunu çizgi dizisine iyice benzeyecek. PvP savaşları sayesinde Pokemon Eğitmeni olacaksınız. Oyunda belirtilen adreslerde topladığınız Pokemonlarla gerçek zamanlı oyuncularla savaşabileceksiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status