Ana sayfa Oyun PUBG 1.0 İle Erken Erişimden Çıktı!

PUBG 1.0 İle Erken Erişimden Çıktı!

Neredeyse 1 yıldır oyuncuların beklemiş olduğu bu muhteşem an geldi. PlayerUnknown’s Battleground sonunda PUBG 1.0 ile erken erişimden çıktı! Tüm detaylar haberimizde...

26
0
PAYLAŞ
PUBG 1.0 İle Erken Erişimden Çıktı!

Neredeyse 1 yıldır oyuncuların beklemiş olduğu bu muhteşem an geldi. 1 yıldan uzun bir süredir erken erişimde olan ve o günden  zamana kadar oyun dünyasına damga vurmayı başaran, oldukça sevilen PlayerUnknown’s Battleground sonunda PUBG 1.0 ile erken erişim modundan çıktı.

PUBG 1.0 Resmi Olarak Satışa Sunuldu!

Uzun zamandan beridir kullanıcıların karşısına erken erişim ile çıkan Bluehole’un Battle Royale  tarzındaki oyunu, çok kısa bir süre içerisinde milyonlarca kişi tarafından satın alınarak  Steam‘in en çok oynanan  ve en fazla hasılat eden oyunlardan birisi haline gelmişti. PUBG şuan bile Steam platformunda en çok oynanan  oyunların başında gelmektedir. Gerek yayın konusunda ve E-spor konusunda sağlam bir giriş yapınca PUBG popülerliğini oldukça artırdı.

Bugün itibariyle PUBG erken erişimden çıkmış ve tam sürümü yayınlanmış durumda. PUBG fiyatı ise 69 TL  olarak belirlendi. Türkçe başta olmak üzere yaklaşık olarak 13 ayrı dil için destek sunan yapım, ayrıca Xbox One  konsolu içinde bir sürüm yayınladı. Bir çoğunuz şimdi bu oyunun sistem gereksinimlerini merak etmiştir. Peki, sistem gereksinimleri nelerdir?

Unreal Engine 4  ile geliştirilen ve gerçekçi olmasıyla dikkat çeken  PUBG sistem gereksinimleri  bu şekilde;

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 olması gerekiyor.
İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300 olması gerekmekte.
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Oyun hakkında gelişmeler yaşandıkça sizlerle sitemiz üzerinden paylaşacağız. Bizi takip etmeyi unutmayınız.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here