Ana sayfa Oyun PUBG İçin Replay Özelliği Geliyor!

PUBG İçin Replay Özelliği Geliyor!

Son zamanlarında en çok oynanan ve en popüler oyunlar arasında  yer alan PlayerUnknown’s Battlegrounds'a, yani kısa ismiyle  PUBG için replay özelliği  geliyor! Detaylar haberimizde...

39
1
PAYLAŞ
PUBG İçin Replay Özelliği Geliyor!

Son zamanlarında en çok oynanan ve en popüler oyunları arasında PlayerUnknown’s Battlegrounds, yani kısa ismiyle  PUBG için replay özelliği  geliyor!

PUBG Erken Erişimden Çıkıyor!

2017’nin Mart ayı itibariyle kullanıcılarının karşısına erken erişim olarak Steam platformu üzerinden çıkan PUBG,  kısa zaman sonra gerçek çıkışını gerçekleştirecek. Bu ay içerisinde  1.0 sürümünün çıkış yapması beklenen oyun, bu sürümünün gelmesiyle beraber yanında hata düzeltmelerini ve bir çok özelliği de getiriyor. Bu özelliklerden bir tanesi ise replay özelliği. PUBG’ye  gelecek olan replay özelliği sayesinde kayıt etmek istedikleri maçları kayıt altına alabilecekler. Fakat kullanıcıların kayıt etmek istedikleri maçtan önce maça girmeden  önce replay özelliğini aktif hale getirmeleri gerekmekte.

Bu yeni gelecek olan özellik, maç süresince kullanıcının etrafında olan her şeyi yaklaşık olarak 1 kilometre uzaklığa kadar kayıt altına alıyor. Maçın bitmesinin hemen ardından, ana menüde yer alan REPLAYS seçeneğini kullanarak izlemek istediğiniz anın tekrarını seçebiliyorsunuz.

Oyun, maç süresince siz başta olmak üzere yakınınızda yer alanların yaptıklarını tekrardan simüle ediyor. Artık bundan böyle çok kolay bir biçimde düşmanlarınızın nereden nereye gittiğini, çatıştığınız esnada aldığınız aksiyonlar ve yaptığınız hataları rahatlıkla farklı açılardan görmeniz mümkün. Eğer siz kayıtları silmezseniz 20’nci  kayıttan hemen sonra, en eskiden başlayarak siliyor. Yeni gelen bu replay özelliği, 1.0 sürümü için açılan sunucularda kullanılabilir durumda. Yeni gelişmeler oldukça sizlere bilgi vereceğiz.

 

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here