23 Mayıs 2019
  • 23 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

PUBG Mobile, Vikendi Kış Haritası Yayınlandı! Artık İndirilebilir!

0 81 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 5 ay önce

Geçtiğimiz günlerde PUBG Mobile, oyunun sürümünü 0.10.0’a yükselten boyutu oldukça büyük bir güncelleme aldı. Bu büyük güncellemenin yeni kış haritası Vikendi’yi getireceği beklenirken, öyle olmadı.

İlgili Haber: PUBG Mobile, Kar Güncellemesi Play Store’da Yayınlandı

Bu güncelleme oyun arayüzünü kış mevsimine çevirmiş ve yeni bir trençkot eklemişti.

Tencent Games’in neden böyle bir şey yaptığını bilmiyoruz, ancak bazı sızıntılar yeni kış haritası Vikendi’nin çıkış tarihini ortaya çıkarmıştı. Bu sızıntılar doğru çıktı.

Vikendi haritası 20 Aralık gecesi Türkiye saati ile 03:00 itibariyle indirilebilir oldu. İndirilebilir oldu diyoruz çünkü 24 saat boyunca yeni kış haritası Vikendi’yi oynayamayacağız.

Tencent Games’in neden böyle bir şey yaptığını bilmiyoruz. Bölümü indirmek için acele etmenize gerek yok. Vikendi haritası, 21 Aralık gecesi Türkiye saati ile 03:00 itibariyle oynanabilecek.

Vikendi haritası ile PUBG Mobile’ın harita sayısı 4’e yükselmiş oldu.

Yeni haritada çorba parasını çıkarmak isteyenler yarın gece 03:00’a kadar beklemek zorunda 🙂

PS4 ve Xbox One kullanıcıları Vikendi’ye ne zaman kavuşacak?

PS4 ve Xbox One kullanıcıları, yeni bölüme yeni etkinliklerle kavuşacak. Ocak ayında PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanması planlanan Vikendi haritası, Vikendi Event Pass’i de beraberinde getirecek.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status