21 Mayıs 2019
  • 21 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

PUBG Mobile, Zombi Modu Ve Birçok Yeni Özellik Geliyor

0 74 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 5 ay önce

PUBG Mobile, Zombi Modu, Yeni Silahlar Gibi Birçok Özellik Geliyor

PUBG’nin mobil versiyonu olan PUBG Mobile, Zombi modu, yeni silahlar, yeni araçlar, lazer nişan eklentisi ve yeni bir ölüm kamerası geliyor.

Resident Evil ile iş birliği yapan Tencent Games’in haberini daha önceden yapmıştık ve oyuna yeni karakterler ekleyeceğini düşünmüştük. Sızdırılan bir rapora göre Tencent Games’in, oyuna yeni özellikler eklemek için uğraştığını ortaya çıkarttı.Geçen haftalarda hem mobil hem de bilgisayar versiyonuna Vikendi haritası ekleyen Tencent Games oyuna yeni özellikler ekleyerek oyunu daha zevkli hale getirmeye çalışıyor.

Zombi modu, yeni silahlar, yeni araçlar, lazer nişan eklentisi ve yeni bir ölüm kamerası 0.10.5 sürümü ile yayınlanacağı söyleniyor.

PUBG Mobile 0.10.5 Sürümü İle Gelecek Yeni Özellikler

MK47 Mutant adı verilen yeni bir silah, Tukshai adı verilen yeni bir araç, lazerli nişan eklentisi ve yeni bir ölüm kamerası ekleneceği söyleniyor.

Yeni silah MK47 Mutant, 7.62mm mermi kullanan bir saldırı tüfeği olacak ayrıca oyuna lazer nişan eklentisi eklenecek.

1200px-Tukshai

PUBG Mobile eklenmesi beklenen Tukshai adı verilen aracın Asya ülkelerinde sıkça kullanılan Tuk-Tuk aracı ile aynı tasarıma sahip olacağı söyleniyor. Ayrıca oyuna oyuncuların nasıl öldüğünü gösteren yeni bir ölüm kamerası eklenecek

Son olarak oyunda zombilerin silah kullanılmasına izin verilmeyeceği söyleniyor. Yeni bilgiler elimize geçtikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status