24 Mayıs 2019
  • 24 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

PUBG PlayStation 4 Sürümü Sonunda Geliyor

0 78 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

PUBG PlayStation 4 Sürümü Sonunda Geliyor

Çıktığı günden beri en popüler oyunlardan biri olmayı başaran PUBG, PC ve Xbox One üzerinden oynanabiliyordu. Uzun zamandır oyunun PS4’e ne zaman geleceği tartışılıyordu. PUBG PlayStation 4 sürümü sonunda geliyor.

Eskiden bu pek olmazdı ama artık PC tarafında beğeni toplayan online oyunlar konsol tarafına da gelmeye başlıyor.

İlk olarak serüvenine PC ile başlayan PUBG sonrasında Xbox platformuna da gelince PS4 neden yok sorusu sıkça sorulmuştu. O dönemde PUBG CEO’su Chang Han Kim tarafından yapılan açıklamada Microsoft ile özel bir anlaşma yapıldığı ve 1 yıl boyunca sadece Microsoft platformlarında olacakları söylenmişti.

Kimi söylentiler oyunun PS4’e gelmeme sebebinin Microsoft anlaşması olduğunu doğrularken kimileri de oyunun optimizasyon sorunları nedeniyle Sony tarafından kabul edilmediğini söylüyor.

Edinilen son bilgilere göre Kore Oyun Derecelendirme ve İdare Komitesi tarafından PUBG PS4 sürümü değerlendirilmeye alınarak oylanmış. Yani PS4 için PUBG tarafından adımlar atılmış diyebiliriz.

Henüz resmi bir açıklama yok ancak söylentilere göre Aralık ayında gerçekleşecek olan Game Awards 2018 ödül törenlerinde PUBG için PS4 duyurusu yapılacak. PS4 platformu için PUBG’nin rakiplerinin gerisinde kaldığını söyleyebiliriz. En güçlü rakiplerinden olan Fortnite çoktan PS4 platformun giriş yaptı.

İlgili Haber: Destiny 2 Kısa Süreliğine Ücretsiz!

#teknoZip’lendi

Henüz resmi bir açıklama yok ancak söylentilere göre Aralık ayında gerçekleşecek olan Game Awards 2018 ödül törenlerinde PUBG için PS4 duyurusu yapılacak.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status