20 Haziran 2019
  • 20 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

PUBG’nin yeni kar haritası olan Vikendi’nin oynanış videosu yayınlandı

0 132 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

PUBG Mobile, sürüm numarasını V0.10’a yükselten yeni bir beta güncellemesi alacak. Tüm kullanıcılara sunulacak ona kararlı sürüm güncelleme ise 19 Aralık’ta.

Yeni güncelleme oyuna yeni bir düzen de getiriyor. Oyuncular kendileriyle aynı seviyedeki oyuncularla eşleşme şansına sahip olacaklar.

Oyuncular artık öldükten sonra, hile olduğunu iddia ettiği şüpheli oyuncuları rapor edebilecekler. Aynı zamanda oyuncular, tüm günlük görev ödüllerini bir defada toplayabilirler. 

PUBG Mobile Kar Haritası Vikendi

19 Aralık’ta PUBG Mobile’a eklenmesi planlanan Vikendi kar haritasının tüm ayrıntıları, yeni paylaşılan bir videoyla belli oldu.

PUBG’nin ilk 6×6 kar haritası olan Vikendi, uzun süredir PUBG oyuncuları tarafından bekleniyordu. 

Vikendi, yeni kar aracı ve yeni G36C saldırı tüfeğini de içeriyor.

Yeni kar haritasının oynanış videosu yayınlandı

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status