Ana sayfa Oyun Razer Basiliks Duyuruldu!

Razer Basiliks Duyuruldu!

Razer, FPS oyuncuları için geliştirmiş olduğu ve özelleştirilebilir olan Basilisk'in duyurusunu yaptı. İşte Razer Basilisk hakkında tüm merak edilenler!

49
0
PAYLAŞ
Razer Basiliks Duyuruldu!

Günümüz zamanı içerisinde kullanıcılar için yapmış olduğu üst seviye ürünler ile adından sürekli bahsettirmeyi başaran ve  IFA 2017‘de yer alan markalar arasında bulunan Razer, yeni Basilisk modelinin duyurusunu yaptı. Oyuncuların her zaman bir adım önce olmasını amaçlayan  Razer,  hepimizin bildiğimiz üzere geçen ay içerisinde  gelişmiş kablosuz oyuncu faresi  sloganını kullanarak Lancehead  isimli modelinin duyurusunu gerçekleştirmişti.

Razer Basilisk Duyuruldu!

Lazer’ın Lancehead Tournament Edition ve Death Adder Elite modellerinde olduğu gibi bu modelde de 16.000 DPI hassaslığa sahip optiğin kullanıldığı Basilisk,  değişken ve dirençli tekerleği ve sekiz adet özelleştirilebilir düğme barındırmakta. Razer logosunda ve kaydırma tekerleğinde bulunan RGB LED‘ler sayesinde görünüş olarak muhteşem olan bu modelin tüm ayarları özel yazılım olan Synapse 3 ile yapılmakta.

Razer Basilisk

Sol tarafında bulunan düğme sayesinde dikkat çekmeyi başaran  Razer Basilisk,  oyuncuların  düşük DPI seviyelerinden yüksek ayarlara çıkmasına olanak sağlayarak oyunlarda hızlı tepki vermesine yardımcı oluyor. Farklı el boyutları için iki farklı düğme  seçeneği sunan bu muhteşem modelin ayarlarını istediğin takdirde Razer sunucularında saklayabilirsiniz. Eylül ayı itibariyle Razer Store’da satılacak olan bu model ABD’de 69.99 dolar Avrupa’da ise yaklaşık olarak 69.99 Euro civarında olacak. Bizim ülkemizde ise yaklaşık olarak 280-300 TL arasında olacağını söyleyebiliriz. Bu muhteşem model hakkında herhangi bir gelişme yaşanırsa sitemiz üzerinden sizlere bilgi vereceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here