18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

RealMe U1 AnTuTu Puanı İle Rakiplerini Geride Bıraktı

0 64 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Helio P70 İşlemcisini Kullanan RealMe U1’in AnTuTu Sonucu Belli Oldu

Çinli akıllı telefon üreticisi RealMe’nin orta seviye telefonu RealMe U1’in AnTuTu puanı belli oldu. Rakiplerine fark atan RealMe U1 dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.Yakaladıkları başarıdan dolayı Çinli telefon üreticileri, küresel çapta büyümeye devam ediyor. Bu başarının son örneği ise Çinli firmasının ürettiği RealMe U1 telefonudur.

realme_u1_antutu-sonucu-belli-oldu-detatlar-haberimizde

 

Orta seviye olan RealMe U1, AnTuTu’da rakiplerine fark attı. Redmi Note 6 ile Honor 8X’i geride bırakan Realme U1 AnTuTu’da 145.021 puan aldı. Redmi Note 6 115.611 puan, Honor 8X ise 139.974 puan alarak RealMe U1’in gerisinde kaldılar.

Bu sonuçlar RealMe U1’in diğer telefonlardan iyi olduğunu belirlemiyor fakat rekabet edebileceğini gösteriyor. Realme böyle devam ederse Xiaomi, Huawei, Honor gibi RealMe’nin de ismini yakında ülkemizde sıkça duyabiliriz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status