16 Mayıs 2019
  • 16 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Red Dead Online Beta Sürümü Erişime Açılıyor

0 80 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Red Dead Online Beta Sürümü Erişime Açılıyor

Heyecanla beklenen Red Dead Redemption 2 çıktıktan sonra büyük ilgiyle karşılandı. Ancak heyecanlı bekleyiş oyunun online sürümü için devam ediyor. Sonunda Red Dead Online beta sürümü erişime açılıyor.

Oyunun geliştiricisi Rockstar tarafından yapılan açıklamaya göre bir ay önce çıkmış olan Red Dead Redemption 2’nin online versiyonu Red Dead Online beta sürümü yarın bazı kullanıcılar için erişime açılacak.

Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition sahipleri 27 Kasım Salı gününden itibaren Red Dead Online beta sürümüne erişebiliyor olacak.

red-dead-redemption-2-red-dead-online-beta

Şimdilik oyun ile ilgili çok fazla detay bilinmiyor. Rockstar tarafından konuyla ilgili yapılan açıklama ise şu şekilde:

Red Dead Online, Red Dead Redemption 2’deki şehirleri, kasabaları, doğal yaşam alanlarını daha da genişletecek, kendi karakterinizi yaratıp, oyun tarzınıza göre yeteneklerini özelleştirebileceksiniz. Geniş dünyayı arkadaşlarınızla veya kendiniz keşfedebileceksiniz. 7 kişiden oluşan bir takım kurabilir ya da bir takıma katılabilir; kampınızın etrafında toplanabilir; avlanmaya çıkabilir; canlı kasabaları ziyaret edebilir; düşmanlarınızla savaşıp, gizlenme yerlerine saldırabilir; hazine avına çıkabilir; görevler alıp farklı karakterlerle iletişime geçebilir; diğer kanunsuzlara karşı savaşabilir; diğer oyuncularla yarışabilirsiniz.

2013’te yayınlanmış olan GTA Online’ın aradan geçen 5 yıla rağmen hala geliştirilmeye devam edildiğini görüyoruz. Buradan yola çıkılarak Red Dead Online’ın da epey uzun süre boyunca geliştirilmeye devam edilerek oldukça uzun süre oynanabilecek olması bekleniyor.

#teknoZip’lendi

Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition sahipleri 27 Kasım Salı gününden itibaren Red Dead Online beta sürümüne erişebiliyor olacak.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status