18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Red Dead Redemption 2, 18 Milyon Satışa Ulaştı

0 61 Views
E.C.U | 2 dk okuma süresi | 6 ay önce

Red Dead Redemption 2, 18 Milyon Satışa Ulaştı

Red Dead Redemption 2 çıkalı daha iki hafta oldu ancak satış rakamlarında kendi rekorunu kırmayı başardı bile. Red Dead Redemptio 2’nin satışları 18 milyonu aşmış durumda.

Rocstar Games’e ait olan oyun çıktığı günden beri gündemde. Çıkar çıkmaz oyunun yılın en iyi oyunu olduğunu iddia edenler bile oldu. Bu övgülerin peşinden gelen satış rakamları ise şaşırtmadı. Oyun çıkalı daha iki hafta olmuş olmasına rağmen satışları 18 milyonu geçti bile. Serinin 2010 yılında çıkan ilk oyunun toplam satışının 15 milyon olduğu düşünülürse iki haftada 18 milyon satış rakamı geçilerek şimdiden rekor kırılmış durumda.

red-dead-redemption-2

2010 yılından beri oyun severler tarafında heyecanla beklenen oyun henüz çıkmadan yayınlanan fragmanlarıyla herkesi etkilemeyi başarmıştı. Çıktıktan sonra aldığı övgülere de bakılırsa bu satış rakamlarını hak etmiş görünüyor.

Çıkmasının üzerinden henüz iki hafta geçmiş olmasına rağmen bu satış rakamlarına ulaşan oyunun henüz PC versiyonun bulunmadığını da eklemekte fayda var. Yani bu 18 milyonu aşkın satış rakamı yalnızca PS4 ve Xbox One platformlarına ait. PS Store üzerinde oyunun fiyatı ise 469 liradan başlıyor ve 669 liraya kadar çıkıyor. Aşırı yüksek olan fiyatına baktığımızda öyle sanıyoruz ki 18 milyon satış rakamının aşılarak rekor kırılmasında bizim katkımız oldukça sınırlıdır.

#teknoZip’lendi

Oyun çıkalı daha iki hafta olmuş olmasına rağmen satışları 18 milyonu geçti bile. Serinin 2010 yılında çıkan ilk oyunun toplam satışının 15 milyon olduğu düşünülürse iki haftada 18 milyon satış rakamı geçilerek şimdiden rekor kırılmış durumda.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status