20 Mayıs 2019
  • 20 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Red Dead Redemption 2 Online Para Kazanma Hilesi

0 136 Views
E.C.U | 2 dk okuma süresi | 6 ay önce

Red Dead Redemption 2 Online Para Kazanma Hilesi

Yıllardır heyecanla beklenen Red Dead Redemption 2 büyük ilgiyle karşılandı ve oyunun Online modu da çıkalı daha birkaç gün oldu. Red Dead Online’da bir de Battle Royale modun yer alacağı haberi ise ayrı bir heyecan yaratmıştı. Çıkalı birkaç gün olsa da Red Dead Redemption 2 Online para kazanma hilesi ortaya çıktı.

İlgili Haber: Red Dead Online, Battle Royale Modu İle Gelecek

 

PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında ilgi ile oynanan Red Dead Redemption 2’nin online versiyonu da oynanmaya başlandı. Henüz beta sürecinde olan Red Dead Online açılalı birkaç gün oldu ancak oyunda kolay para kazanmanın yolları ortaya çıkarılmaya başladı bile.

Oyunun online modunda para kazanmanın en kolay yolunun ise hayvan avlamak olduğu söyleniyor. Avlanan hayvanların tanesi 20 dolar gibi oldukça iyi bir para ediyor.

red-dead-redemption-2-online-para-kazanma-hilesi

Hayvan avlamak için gecenin seçilmesi tavsiye ediliyor. Emerald İstasyonu’na ve ardından Emerald Çiftliğine gidiliyor ve burada menüye girilerek online moda giriş yapılıyor. Burada avlanan tüm hayvanların derilerinin halen envanterde yer aldığı görülebiliyor. Envanterde bulunan deriler satılarak para kazanılabiliyor ve bu işlem sürekli olarak tekrar edilebiliyor.

Şu anda bu işlem oldukça iyi bir para kazanma yöntemi olarak görünüyor ancak bu olayın çok uzun sürmeden Rockstar tarafından bir şekilde engelleneceği düşünülüyor. Gelecek ilk güncelleme ile bu kolay para kazanma yönteminin önüne geçilebilir. Onun için elinizi çabuk tutmak isteyebilirsiniz. Engellenmeden biraz para biriktirmek fena olmaz 😊

İlgili Haber: Red Dead Redemption 2 Hileleri

 

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status