18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Red Dead Redemption 2’de Lanetli Yol Bulundu

0 94 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Red Dead Redemption 2’de Atları Ateşe Veren Yol Bulundu

Çıktığı günden beri büyük ses getiren Red Dead Redemption2, şimdiye kadarki en iyi açık dünya oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Geçtiğimiz günlerde oyunun hilelerini sizinle paylaşmıştık. Red Dead Redemption2 hilelerine buradan ulaşabilirsiniz. Bugün ise oyunda oluşan bir hatayı paylaşacağız. Oyunda görünmez yangın var.

Oyunda bilinmeyen bir sebepten dolayı Rodos yakınlarındaki bir yol üzerinde görünmez yangın var. Red Dead Redemption 2 oyuncuları, garip bir aksaklık nedeniyle, atların yandığını görüntüledi. Geçen haftadan bu yana, sosyal medyada dolaşan videolarda, kendiliğinden yanan atlar büyük dikkat çekti.

rdr2-yananatlar

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status