18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Riot Games’e, Kadınlar Tarafından Dava Açıldı

0 64 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Video Oyun Şirketi Olan Riot Games’e Kadınlar İçin Düşmanca Bir Çalışma Ortamı Var Diye Dava Açıldı

Riot Games’in mevcut ve eski çalışanı eşit olmayan ücret, ayrımcılık ve kadınlara karşı düşmanca bir çalışma ortamı iddiasıyla şirkete dava açtı.
İki davacı kadın dava ile açıklama yaptı. Yapılan açıklamada terfi, tazminat ve çalışanların işe alınması konusunda, erkeklerin kadınlara tercih edildiğini şirketin yazılı olmayan bir politika izlediğini, ayrıca kadınların, cinsellik ile ilgili şakalara katlanmaya zorlandıkları söylediler. Davacılar ödenmemiş ücretleriyle beraber şirketin ceza almasını istiyor.

riot-games
Riot Games ve davacıların avukatları Melanie McCracken ve Jessica Negron bir açıklamada bulunmadı.
Riot Games’in yüklü miktarda ceza alması bekleniyor.

#teknoZip’lendi

Riot Games’ e kadınlar tarafından dava açıldı. terfi, tazminat ve çalışanların işe alınması konusunda, erkeklerin kadınlara tercih edildiğini şirketin yazılı olmayan bir politika izlediğini, ayrıca kadınların cinsellik ile ilgili şakalara katlanmaya zorlandıkları söyleyen davacılar şirketin ceza almasını istiyorlar.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status