Ana sayfa Mobil Rockstar Games Ekibinden GTA 6 İçin Kötü Haber Geldi

Rockstar Games Ekibinden GTA 6 İçin Kötü Haber Geldi

57
0
PAYLAŞ

Rockstar Games’in geliştirdiği GTA’in en başarılı serisi GTA 5 dersek pek de yanlış olmaz. GTA 5 küresel anlamda çok büyük bir başarı elde etti. GTA 5, ilk tanıtım filminden bu yana popülerliğini koruyarak hala milyonlarca kişi tarafından zevkle oynanıyor. Rockstar Games, GTA 5’de geliştirdiği hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oyun modlarıyla oyuncuları bilgisayar başına kitlemeyi başardı.  

Oyuncular Artık GTA 6’nın Gelmesini Bekliyor

Sizin de tahmin edebileceğiniz gibi GTA 5 gibi büyük başarılara imza atan oyun bir sonraki serisinde daha da dikkat çekici olacaktır. Öyle ki GTA 5 oyuncularının büyük kısmı artık GTA 6’nın çıkması gerektiğini, GTA 5’in çıkış tarihinden baya bir zaman geçtiğini düşündü. Oyuncular böyle düşününce de Rockstar Games’in GTA 6 üzerinde çalıştığı hakkında yüzlerce dedikodu yapıldı.  

GTA 6 Çıkmayacak Ama GTA 5 Geliştirilmeye Devam Edecek

Ancak yapılan bazı sızıntılara göre Rockstar Games’in finansal raporlarında GTA 6’nın çıkacağına dair hiçbir veri yok. Çünkü Rockstar Games ekibi GTA 5’in gerçekten müthiş bir başarı yakalandığını bu yüzden de bu başarının devamının sağlanması gerektiğini düşünüyor. Sızdırılan finansal raporlara göre de Rockstar Games ekibi GTA 6’yı çıkartmak yerine GTA 5’i geliştirmeyi tercih ediyor. Ancak bu GTA 6’nın çıkmayacağı anlamına gelmiyor. GTA 6 elbet çıkacak ancak ne zaman çıkacağı şuan Rockstar Games ekibine bağlı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here