18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Samsung Galaxy F Katlanabilir Telefonun Tahmini Fiyatı Belli Oldu

0 70 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Samsung Galaxy F Katlanabilir Telefonun tahmini fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu.

Güney Kore’deki Yonhap Haber Ajansından edinilen rapora göre; Samsung, geliştirici konferansında geçtiğimiz hafta katlanabilir cihaz için bir isim, sürüm tarihi ve fiyat önerdi.

Galaxy F olarak bilinen katlanabilir tasarımlı Samsung telefonun Mart ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Önümüzdeki yılın Mart ayında Samsung’un bir sonraki amiral gemisi Galaxy S telefonunun piyasaya sürecek.

Kitlesi Galaxy S’den farklı olarak, özel bir cihaz olacak. Galaxy F tahminlere göre 1,770 dolar gibi bir fiyatta olan özel bir cihaz olacak. Samsung 2019’da 1 milyon katlanabilir cihaz satmayı hedefliyor.

Yonhap Haber Ajansından elde edilen rapora göre, Samsung büyük olasılık Şubat ayında 5G desteği ile gelen Galaxy S10’u piyasaya sürecek. Aynı rapora göre Galaxy F, 5 Martta 5G desteği olmaksızın piyasaya sürülecek.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status