20 Mayıs 2019
  • 20 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Samsung Galaxy Note 10’un Ekranı 4K 6,66 İnç Olabilir

0 110 Views
E.C.U | 2 dk okuma süresi | 6 ay önce

Samsung Galaxy Note 10’un Ekranı 4K 6,66 İnç Olabilir

Son çıkan söylentilere göre Samsung Galaxy Note 10’un ekranı 6,66 inç boyutunda ve 4K çözünürlükte olabilir.

Gün geçtikçe büyüyen telefon ekranlarının duracağı yok gibi. Yıllar önce 4 inçin üzerine çıkıldığında dev gibi gelen telefonlar zamanla büyümeye devam etti. Şimdilerde ise 5 inç ile 6 inç aralığı genel standart haline gelmişken artık 6 inç üzeri konuşulmaya başlandı. Hatta Huawei işi biraz abartarak Huawei Mate 20 X ile 7.2 inçlik bir dev üretti.

Samsung ise Huawei’nin devi kadar olmasa da ekranını büyütmeye devam ediyor. Samsung Galaxy Note 10’un 6.66 inç boyutunda 4K çözünürlüklü bir ekran ile geleceği konuşuluyor. Da Vinci kod adı verilen cihazda Snapdragon 8150 işlemcisinin yer alması bekleniyor. Diğer bir söylenti ise telefonda 5G özelliği ve 3 kamera bulunacağı yönünde.

Samsung-Galaxy-Note-10’un-Ekrani

Samsung’un Note serisini her yılın üçüncü çeyreğinde görmeye alışmıştık ancak bu kez telefonun yılın ortasında geleceği söyleniyor. Ancak 6.66 inç boyutundaki dev cihazı yıl içerisinde yine Samsung 7,3 inçlik katlanabilir telefonu Galaxy F ile geçecek.

Samsung da ceplerimize sığdıramaz hale geldiğimiz büyük ekranlı telefonlarda sona doğru yaklaşıldığını düşünüyor olacak ki çözümü katlanabilir ekranlarda arıyor. Telefon piyasasının nereye evrileceğini birlikte göreceğiz. Bakalım katlanabilir ekranlar yeni trend olabilecek mi? Yoksa ekranlar büyümeye devam edecek ve artık kutudan taşıma çantaları da mı çıkmaya başlayacak?

#teknoZip’lendi

Samsung Galaxy Note 10’un 6.66 inç boyutunda 4K çözünürlüklü bir ekran ile geleceği konuşuluyor. Da Vinci kod adı verilen cihazda Snapdragon 8150 işlemcisinin yer alması bekleniyor. Diğer bir söylenti ise telefonda 5G özelliği ve 3 kamera bulunacağı yönünde.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status