Ana sayfa Güncel Samsung Galaxy Note 8 Sızıntısı

Samsung Galaxy Note 8 Sızıntısı

132
1
PAYLAŞ
Bildiğimiz üzere Samsung , Galaxy Note 7 ‘ yi duyurduktan sonra 2 defa patlama olaylarından dolayı geri çağırdı. Note 8 ‘ de aynı olayı yaşamamak adına Samsung çalışmalarına son sürat devam ediyor ve bataryalarını çeşitli bir sürü testlerden geçiriyor. Note 8 tasarım olarak ilk olarak S8 ailesiyle birlikte tanıştığımız çerçevesiz ekran ile karşımıza çıkıyor.Ekran boyutunun 6.4 inç ‘e çıkması muhtemel.Ekran 6.4 inç olarak biraz büyük olsa da çerçevesiz ekran ile telefon o kadarda büyük olmayacak.
S8 ailesinde beklediğimiz çift kamera ne yazık ki S8 ile birlikte karşımıza çıkmadı fakat sızıntı kılıf ve cihaz görsellerine göre Note 8 çift kamera ile karşımıza çıkacak ve parmak izi sensörü bu cihazda da arka tarafta yer alacak.
Teknik özellikler tarafına gelecek olursak Exynos 8895 veya Snapdragon 835 işlemci ile karşımıza çıkacak. Diğer cihazlarda beklediğimiz ramin 6 GB’a yükselme durumu Note 8 ‘ de gerçekleşecek gibi duruyor.Depolama tarafında ise 128 GB seçeneği ile gelecek olan Note 8 12 Megapiksellik iki ara kamera ve 8 megapiksellik ön kamera ile gelmesi bekleniyor.Eylül ortası duyurulması beklenen Note 8 4500 – 5000 Türk Lirası gibi bir fiyatla karşımıza çıkacak.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here