18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Samsung Galaxy S10 Plus AnTuTu Skoru Ortaya Çıktı

0 173 Views
E.C.U | 2 dk okuma süresi | 6 ay önce

Samsung Galaxy S10 Plus AnTuTu Skoru Ortaya Çıktı

Çıkan son sızıntıya göre Samsung Galaxy S10 Plus AnTuTu skoru ortaya çıktı. Sızan AnTuTu skoru Samsung Galaxy S10 Plus prototipinin bile Huawei Mate 20 Pro’yu geçmeyi başardığını gösteriyor.

Zaman geçtikçe Samsung’un yeni amiral gemisi olacak Galaxy S10 modelleri ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak cihazın 12 GB RAM ve 1 TB depolama birimi barındıran bir versiyonunun da olacağı bilgisi gelmişti. Gelen son sızıntı ile ise cihazın performansı ortaya çıkmış oldu. AnTuTu sızıntısında ortaya çıkan cihazın kod adı ise SM-G975F.

Sızıntıda ortaya çıkan Exynos 9820 işlemcili modelde Mali-G76 grafik birimi bulunuyor. 6 GB RAM ve 128 GB depolama birimi barındıran cihaz Android 9 pie ile çalışıyor. Samsung Glaxy S10 Plus’ın prototipi AnTuTu testinde 325076 puanlık bir skor elde etmiş görünüyor. Şu ana kadar üretilen en gelişmiş Android cihaz olan Huawei Mate 20 Pro’nun AnTuTu testinden 310 bin puan almış olduğu düşünülürse Samsung Galaxy S10 Plus’ın oldukça güçlü bir cihaz oluğunu söyleyebiliriz.

samsung-galaxy-s10-plus-antutu-skoru-ortaya-cikti

Samsung’un açıklamalarına göre Exynos 9820 önceki nesle göre yüzde 49 performans artışı sağlayan Mali-G76 MP12 GPU ile gelecek. Gelişmiş bir LTE modeme sahip olacak işlemcide yapay zeka işlemelri için de gelişmiş özel bir NPU bulunacak. İşlemcinin tek çekirdekte yüzde 20, çoklu çekirdekte yüzde 15’lik bir performans artışı ile geleceği söyleniyor.

Cihazda 8 nm süreci ile üretilmiş olan Exynos 9820 işlemci dışında 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama birimi bulunacak. Ayrıca AnTuTu testinde FHD+ karşımıza çıkmış olsa da bu bir prototip. Asıl cihaz 6.4 inç Super AMOLED UHD+ ekran ve Android 9 Pie işletim sistemi ile gelecek.

#teknoZip’lendi

Samsung Glaxy S10 Plus’ın prototipi AnTuTu testinde 325076 puanlık bir skor elde etmiş görünüyor. Şu ana kadar üretilen en gelişmiş Android cihaz olan Huawei Mate 20 Pro’nun AnTuTu testinden 310 bin puan almış olduğu düşünülürse Samsung Galaxy S10 Plus’ın oldukça güçlü bir cihaz oluğunu söyleyebiliriz.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status