20 Mayıs 2019
  • 20 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus, Android 9 Pie Yayınlandı

0 64 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 5 ay önce

Avrupa’da Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus İçin Android 9 Pie Yayınlanmaya Başladı

Samsung S9 kullanıcılarına iyi haber geldi. Geçtiğimiz aylarda betası yayınlanan Android 9 Pie güncellemesi yayınlanmaya başladı.

One UI tabanına sahip Android 9 Pie Avrupa’da yayınlanmaya başladı. SamMobile güncellemeyi ilk olarak Almanya’da fark ettiğini söylerken bazı kullanıcılar Twitter ve Reddit üzerinden güncellemenin Hollanda ve Slovakya’da mevcut olduğunu söylediler.

Güncellemenin yeni yıl ile beraber gelmesi beklenirken Samsung, kullanıcılarına sürpriz yaparak güncellemeyi erken yayınlamaya başladı.

android-9-samsung-s9

One UI tabanına sahip Android 9 Pie sadece beta kullanıcıları için değil tüm kullanıcılara dağıtılacak. Güncelleme bölge bölge dağıtıldığı için güncellemenin gelmesi biraz zaman alabilir.Güncelleme eğer size daha gelmediyse ve güncellemenin sizin bulunduğunuz ülkeye gelip gelmediğini merak ediyorsanız G960FXXU2CRLI ve G965FXXU2CRLI sürüm numaralarını ile aratarak öğrenebilirsiniz.

Güncellemeyi Beklemek İstemeyen Kullanıcılar İçin

  • Samsung Galaxy S9 için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Samsung Galaxy S9 Plus için buraya tıklayabilirsiniz.

Elle güncelleme yaparken oluşabilecek hataları göz önüne alındığında el ile güncelleme yapmaya çalışmak telefonunuzu bozabilir o yüzden manuel olarak güncelleme yapmamanızı öneriyoruz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status