Ana sayfa Güncel Samsung Gear Fit 2 Pro Tanıtıldı

Samsung Gear Fit 2 Pro Tanıtıldı

Galaxy Note 8 modelinin tanıtılmış olduğu Galaxy Unpacked etkinliğinde, Gear Fit 2 Pro spor severlere tanıtıldı. Peki, Gear Fit 2 Pro özellikleri neler olacak? İşte tüm detaylar haberimizde...

26
0
PAYLAŞ
Samsung Gear Fit 2 Pro Tanitildi

Samsung, Gear Fit 2 Pro giyilebilir spor takip bandının tanıtımı Galaxy Note 8 modelinin tanıtılmış olduğu Galaxy Unpacked etkinliğinde yapıldı. Geçtiğimiz sene içerisinde çıkartılan Gear Fit 2 modelinin bir üst versiyonu olan Gear Fit 2 Pro  artık daha özellikli  ve daha yetenekli.

Samsung Gear Fit 2 Pro Özellikleri

Samsung Gear Fit 2 Pro, artık 50 metre  derinliği indiğinde dahi çalışmasına devam edecek ve su geçirmeyecek. Bu özelliğin özellikle yüzücü ve yüzmeyi sevenleri oldukça sevindirecek bir haber. Bu özellik sayesinde artık suya girdiğiniz zaman bandınızı herhangi bir yere koymanıza gerek kalmayacak. Ayrıca bu modelle gelen Speedo uygulaması sayesinde artık yüzme verilerinizi de görebilecek ve takip edebileceksiniz. Yeni ve geliştirilmiş kayış ve tokası sayesinde dayanıklılık konusunda da iyice gelişen bu ürünün yüzdüğünüz zaman kolunuzdan kayıp düşmesi imkansız bir hal alıyor.

Yüzme özellikleri hariç geçtiğimiz sene içerisinde çıkan Gear Fit Pro 2  modeli ile tüm  özellikleri aynı diyebiliriz. Yine  Galaxy App Store üzerinden  uygulamaları ve saat arayüzlerini  giyilebilirlerinize yükleyebilirsiniz. Yine karşımıza kavisli ekranla çıkan bu modelin 3-4 günlük süren bir batarya ömrünü de sahip olduğu söylenmekte.  Ayrıca bu ürün Kalp ritmi takibi, adım sayma ve koşu takibi gibi özelliklerde sunmakta. Siyah ve kırmızı renk seçeneklerine sahip olacak bu modelin 199 dolara satılacağı iddia edilmekte. Fiyat konusunda kesin bir bilginin yer almadığını söyleyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here