18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Samsung Katlanabilir Telefon Modeli Sonunda Ortaya Çıktı

0 71 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Samsung Katlanabilir Telefon Modeli Sonunda Ortaya Çıktı

Uzun süredir merakla beklenen Samsung katlanabilir telefon modeli Samsun Geliştiriciler Konferansı’nda ortaya çıktı.

2014 yılında konsept tasarımı ile oldukça ilgi toplayan Samsung’un katlanabilir telefonu gerçeğe dönüştü. Düzenlenen konferansta telefonla ilgili ilk detaylar netleşmiş oldu. Samsung’un bu hamlesi ile piyasada yeni bir trend yaratıp yaratamayacağı merak konusu.

Son dönemde telefon piyasasında Çinli rakipleri karşısında epey zorlanan Samsung, katlanabilir telefonuyla yeniden arayı açmak istiyor.

200 gram ağırlığında olacak cihaz Infinity Flex Display adlı yeni ekran teknolojisi ile gelecek. Infinity Flex Display ekranın katlanmamış boyutu 7 inç. Ekran katlandığında ise ekran 4 inçlik bir boyuta dönüşüyor.

Ürün pazarlama müdürü Justin Denison katlanabilir ekranın optimizasyonu konusunda Google ile ortak çalışma yürütüldüğünü açıkladı.

google-katlanabilir-ekran-optimizasyonu

Hem 7 inç bir tablet hem 4 inç bir telefon gibi kullanılabilecek cihaz geçişler sırasında bir sorun yaşamaması için Google geçişleri optimize edecek.

Telefonun adıyla ilgili bir bilgi bulunmazken 1850 dolarlık bir fiyat ile satılması bekleniyor.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status