18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Samsung TV’ler PC, Telefon ve Tabletlerden Kontrol Edilebilecek

0 31 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 5 ay önce

Samsung’un Yeni Allı Televizyonları Bilgisayar, Telefon ve Tabletlerden Kontrol Edilebilecek

Samsung, her yıl Ocak ayında Las Vegas’da düzenlenen ve Amerika’nın en önemli fuarlarından biri olan tüketici elektroniği fuarında (CES), bilgisayar, tablet ve telefonlardan kontrol edilebilir yeni televizyonunu tanıtmaya hazırlanıyor.

Samsung, ekran paylaşma teknolojisinin yanı sıra televizyonlarına Uzaktan Erişim adını verdiği bir özelliği ekleyeceğini açıkladı. Uzaktan Erişim teknolojisi ile beraber Samsung TV’ler bilgisayar telefon ve tabletlerden kontrol edilebilecek.

Televizyonun Uzaktan Erişim özelliğini aktif edebilmek için kullanıcıların uygulama yüklemesi gerekiyor. (Uygulamanın ismi paylaşılmadı).

samsung-tv-uzaktan-erişim

Akıllı televizyonların Knox güvenlik teknolojisi ile korunacağını açıklayan Samsung, televizyonu kontrol edecek cihazların özelliklerinin ne olacağını açıklamadı.

Samsung’un akıllı televizyonları Uzaktan Erişim’in dışında klavye ve mouse gibi ürünlerde bağlanabilecek.

Daha fazla bilgi elimize geçtikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

#TeknoZip’lendi

Samsung’un, CES 2019’da tanıtacağı yeni akıllı televizyonları Uzaktan Erişim adlı bir teknoloji sayesinde bilgisayar, telefon ve tabletlerden kontrol edilebilecek.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status