18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Samsung, Yeni Serisi Galaxy M Üzerinde Çalışıyor

0 59 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Galaxy J, Galaxy On ve Galaxy C Serilerinin Yerini Galaxy M Serisi Alacak

Samsung’un yaptığı açıklmaya göre Galaxy J, Galaxy On ve Galaxy C serilerinin özelliklerini Galaxy M adlı yeni bir modelinde birleştireceğini açıkladı.

Galacy M serisi, Galaxy M30, M40 gibi isimlerle karşımıza çıkacak. Galaxy M serisinin LCD ekran olacağı söylendi, fakat AMOLED ekrana sahip yeni bir modelin üzerinde çalışıldığı bildirildi.

Samsung-yeni-serisi-galaxy-m-hakkında-bilgiler

SM-M205F ve SM-M305F model numaralarına sahip olacak cihazların, Galaxy M20 ve Galaxy M30 isimleriyle piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bazı ülkelerde iki modelinde çift SIM kart desteği ile piyasaya sürüleceği öğrenildi. Galaxy M20’nin 32 GB ve 64 GB dahili depolama birimiyle, Galaxy M30 ise 64GB ve 128GB’lık dahili depolama birimiyle piyasaya sürüleceği bildirildi.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status