21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Samsung’dan Tüm Kullanıcılarını Sevindirmeyecek Özellik

0 60 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Samsung, Android Pie Güncellemesiyle Beraber Hafıza Kartını Dahili Depolama Yapma Desteği Geliyor.

Samsung, 2015 yılında Android Marshmallow ile hayatımıza giren uyarlanabilir depolama alanını, sonunda kendi telefonlarına yapma kararı aldı. Uyarlanabilir depolama alanı ile hafızası düşük cihazlara hafıza kartını takıp dahili depolama alanı olarak hafıza kartını seçebiliyorsunuz.

Samsung’un, Android Marshmallow, Nougat ve Oreo’lu akıllı telefonlarına bu özelliği neden daha önceden kullanmadığını neden bu kadar beklediğini bilmiyoruz. Ama sonunda Android Pie ile Galaxy cihazlarına gelebilir. Sızdırılmış Galaxy Note 9 Pie yazılımında özelliğin kullanıma hazır olduğu ortaya çıktı.

samsung'dan-hafıza-kartını-dahili-depolama-yapma-özelliği
Bu özellik, XDA Developers forumlarının üyelerinden biri tarafından keşfedildi. Özelliğin düzgün çalışmadığını Samsung’n özelliği geliştirmesini istedi.
Özelliğin depolama alanı az olan Samsung kullanıcıları memnun etmesi bekleniyor ancak Samsung, Android Pie güncellemesini Galaxy S8 ve üst telefonları için sunacak bu cihazlarında en az 64 GB dahili depolama alanına sahip olduğunu düşünürsek bu özelliği kullanan kişi sayısının az olması bekleniyor.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status