Ana sayfa Mobil Samsung’un Yeni Kapaklı Telefonu ‘Lider 8’ Ön Siparişe Sunuldu

Samsung’un Yeni Kapaklı Telefonu ‘Lider 8’ Ön Siparişe Sunuldu

56
0
PAYLAŞ

Uzun bir zamandır çeşitli sızıntıları çıkan Samsung’un kapaklı ve dokunmatik Android telefonu SM-G9298, Samsung’un Çin internet sitesinde ‘Lider 8’ adıyla yerini aldı. Ancak cihaz henüz satışa sunulmadı. Ayrıca cihazın ne zaman satışa sunulacağı ve fiyatının ne kadar olacağı hakkında hiçbir bilgilendirme de yapılmadı. Şu anlık ‘Lider 8’ hakkında bilinen tek şey cihazın sadece Çin’in Samsung web sitesinde ve bazı Samsung mağazalarında satışa çıkarılacağı.  

4 GB RAM, 64 GB Depolama Alanı Bulunuyor

Aslında cihazın özelliklerine bakacak olursak pek de ucuz bir fiyata satışa çıkarılacak diyemeyiz. Lider 8’in ön ve arka kapağında FULL HD 4.2 inçlik Süper AMOLED ekranlar kullanılmış. Cihazda 4 GB RAM ve Snapdragon 821 model işlemci kullanılmış. Ayrıca cihaz 64 GB depolama alanına ve 2300 mAh batarya gücüne sahip.  

Cihazda Tahmin Edilenlerin Tam Aksine Parmak İzi Okuyucusu Bile Bulunuyor

Aslında cihaz ilk duyurulduğunda kapaklı olması nedeniyle pek fazla özelliğe sahip olmayacağı söyleniyordu. Ancak bunun tam tersine Lider 8’de parmak izi okuyucusu, Samsung Play ve kablosuz şarj özelliği bulunuyor. Lider 8’in kameralarını inceleyecek olursak, cihazın ön tarafında 5 megapiksellik arka tarafında ise 12 megapiksellik kamera kullanılmış.

Tek Renk Seçeneği İle Satışa Sunulacak

Samsung’un Çin web sitesine baktığımızda cihazın sadece siyah renk seçeneği olduğunu görebiliyoruz. Fiyatı konusunda henüz bir açıklama yapılmasa da özelliklerine bakacak olursak cihaz epey bir tuzlu fiyata, tek renk seçeneği ile yakında satışa sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here