18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Sea of Thieves PvP Modu 2019’da Gelecek

0 59 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Sea of Thieves PvP Modu 2019’da Gelecek

Sea of Thieves çıktığı günden beri popülerliğini koruyan oldukça eğlenceli bir oyun. Sea of Thieves PvP modu ise 2019 yılında geliyor.

Kısaca anlatacak olursak arkadaşlarınızla birlikte okyanusta korsancılık yaptığınız oyun oldukça eğlenceli saatler geçirmenizi sağlıyor.

Oyunun geliştiricisi bir İngiliz video oyun şirketi olan Rare. Ancak Rare aynı zamanda Microsoft’un bir alt kolu. Rare tarafından yapılan açıklamaya göre kullanıcıların sabırsızlıkla beklediği Sea of Thieves’in PvP modu 2019’un başlarında gelecek.

sea-of-thieves-pvp-modu

Oyuna eklenecek yeni tüccar mekanı olan Sea Dogs ile oyunculara yeni hazineye sahip olma fırsatı sunulacak. PvP modu üzerinde belirli hedeflerin de yer aldığı daha ufak bir harita üzerine odaklanıyor.

İlgili Haber: PUBG PlayStation 4 Platformuna 8 Aralık’ta Gelebilir

#teknoZip’lendi

Rare tarafından yapılan açıklamaya göre kullanıcıların sabırsızlıkla beklediği Sea of Thieves’in PvP modu 2019’un başlarında gelecek.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status