18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Siri’ye okulunu vuracağını söyleyen genç gözaltına alındı

0 29 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 3 ay önce

Eğer bir şaka, yasalarla çelişiyorsa, suçlu durumuna düşebilirsiniz. Buna benzer bir Siri olayı geçtiğimiz günlerde Amerika’da yaşandı.

13 yaşındaki bir genç Siri’ye “Okulu vurmak istiyorum” dedikten sonra Siri, çevredeki okulların bir listesinin ekrana getirdi. Buna şaşıran genç Siri ile konuşmasının ekran görüntülerini sosyal medyada arkadaşlarıyla paylaştı.

Bu durumu gören bir arkadaşı durumu polise bildirince, genç göz altına alındı. Polis departmanını bunun bir şaka olduğuna inandıramayınca tutuklandı.

Polisin basın açıklamasına göre: “Olayın bir tehdit içermediğinden emin değiliz. Olay Valparaiso Emniyet Müdürlüğümüz tarafından ciddiye alınmaktadır. Öğrencilerin ve çalışanların güvenliğini sağlamak için Valparaiso Topluluk Okullarıyla çalışmaya devam ediyoruz”

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status