21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Sony Xperia XZ2 Premium, Android 9 Pie Güncellemesi

0 96 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Sony Xperia XZ2 Premium İçin Android 9 Pie Güncellemesini Yayınladı

Android 9Pie, 52.0.A.3.84 seri numarası ile kullanıcılara sunuldu. Bugün yayınlanan güncelleme 2018 Kasım ayında yayınlanan Google güvenlik yamalarını da içeriyor. Xperia XZ3, XZ2 ve XZ2 Compact’ında aynı güvenlik yamalarını alması bekleniyor

Sony-Xperia-XZ2-Premium-İçin-Android-9-Pie-Güncellemesini-Yayınladı

Xperia XZ2 Premium, Android 9 Pie ile yeni kamera arayüne sahip olacak. Güncellemenin kamera’nın performansında bir iyileştirme yapıp yapmayacağı merak konusu oldu.

Sony-Xperia-XZ2-Premium-İçin-Android-9-Pie-GüncellemesiniYayınladı

Android 9 Pie güncellemesi yavaş yavaş telefonlara gelmeye başladı.  Bu sürecin önümüzdeki günlerde daha da çok artması bekleniyor.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status