21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Sony Xperia ZX4, AnTuTu Benchmark Puanı Sızdırıldı

0 64 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Sony Xperia ZX4’e Olduğu İddia Edilen AnTuTu Puanı Twitter Aracılığı İle Sızdırıldı

Sony’nin bu sene çıkartması beklenen Xperia ZX4’ğn AnTuTu Benchmark puanı sızdırıldı.

Snapdragon 855 işlemci mimarisinden güç alması beklenen Xperia ZX4’ün bu yıl içerisinde çıkması bekleniyor. Bekleme devam ederken sızıntılar paylaşan bir Twitter hesabı Xperia ZX4’e ait olduğu iddia edilen bir AnTuTu görseli paylaştı.

Paylaşılan görselde Sony Xperia ZX4’ün model numarasının i8134 olduğu gözüküyor ve en dikkat çekici nokta ise AnTuTu Benchmark puanı.

Snapdragon 855 işlemcisinden güç alması beklenen Sony Xperia ZX4, AnTuTu Benchmark’tan 395.721 puan aldı. 

 

İki hafta önce Lenovo’nun yeni performans telefonu Z5 Pro GT tanıtılmıştı. Snapdragon 855 işlemci, 6 GB / 8 GB /12 GB ve 128 GB / 256 GB / 512 GB seçenekleriyle piyasaya sürülen Z5 Pro GT AnTuTu’dan 368.480 puan almıştı.

Eğer paylaşılan görsel doğru ise 395.721 puan alan Sony Xperia ZX4’ün donanım bakımdan Lenovo Z5 Pro GT’den daha üstün bir telefon olarak piyasaya sürüleceğinin anlamına geliyor.Sızdırılan tweette maalesef model numarası ve AnTuTu puanı dışında bir bilgi yer almıyor. Yeni bilgiler elimize geçtikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status