18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Sporting Lisbon Kripto Para Projesini Hayata Geçiriyor

0 49 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Sporting Lisbon Kripto Para Projesini Hayata Geçiriyor

Avrupa’nın bilindik kulüplerinden biri olan Sporting Lisbon mali sıkıntılarını giderebilmek için kripto para projesi başlatıyor. Sporting Lisbon’un başlatacağı kripto para projesinde sahip olunan büyük taraftar kitlesine güveniliyor.

Kripto para piyasası bu yıl çöküşte olsa da kimileri için hala önemli bir umut kaynağı. Paris Saint Germain ve Avai gibi kulüplerin ardından Sporting Lisbon da çareyi kripto para çıkarmakta buldu.

Sporting-Lisbon-kripto-para

Portekiz liginin başarılı ekiplerinden bir olan Sporting Lisbon mali açıdan sıkıntılar yaşıyor. Kulüp bu sıkıntılarından kurtulabilmek için kripto parayı kullanacak. Bu konuda daha önce Newcastle United ve Cardif City ile çalışmış olan SportyCo Sporting Lisbona’a destek olacak.

Henüz ICO fiyatı ve tarihi ile ilgili bir bilgi bulunmuyor. Geçtiğimiz aylarda Brezilyalı Avai 20 molyon dolarlık kripto para projesini başlatmıştı. Futbol kulüpleri son dönemde kripto para işiyle oldukça yakından ilgilenmeye başladı. Bu kripto paralar genelde bilet, forma, hediyelik eşya gibi ürünlerin satışında indirim olarak kullanılıyor.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status