21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Spotify Apple Watch Uygulamasını Test Etmeye Başladı

0 80 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 8 ay önce

Spotify, Apple Watch uygulamasını test etmeye başladı.

Spotify iOS uygulamasını beta test kullanıcıları ile paylaşmaya başladı. Sürüm şu an için yalnızca şarkıyı oynatmayı kontrol etmekle sınırlı gibi görünüyor. Spotify’ın kısa süre sonra yayınlayacağı Apple Watch uygulamasında Premium kullanıcıları oldukça iyi ayrıcalıklar bekliyor. Yanınızda iPhone olmasa bile bağımsız bir şekilde istediğiniz şarkıyı dinleyebileceksiniz.

  

Spotify, uygulamasının ne zaman kullanılabilir olacağı tam olarak açıklamıyor. “Her zaman yeni ürünleri ve deneyimleri test ediyoruz, ancak şu anda paylaşacak başka haberlerimiz yok” deniliyor.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status