22 Haziran 2019
  • 22 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Spotify Connect, Ücretsiz Versiyona da Eklenebilir

0 81 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 8 ay önce

Ücretsiz Spotify Kullanıcıları İçin Sevindirici Haber!

Spotify Premium kullanıcısı olmasanız bile dünya çapında popüler müzik yayını hizmeti veren Spotify, yeni SDK’si sayesinde Connect özelliği ücretsiz abonelere de açılacak.

Spotify Premium kullanıcıları zaten Spotify Connect özelliğinden yararlanabiliyordu. Yeni piyasaya sürülen bir SDK (Yazılım Geliştirme Kiti), donanım devlerinin bunu Ücretsiz Spotify abonelerine de açmasına izin verecek.

Bu nedenle, özellik henüz mevcut değil, ancak donanım geliştiricilerinin yakında Spotify Connect için çalışmaya başladığını görebiliriz.

Nedir bu Spotify Connect?

Spotify Connect, akıllı telefonunuzdaki Spotify uygulamasının, daha az güvenilir Bluetooth bağlantısı yerine Wi-Fi üzerinden diğer cihazlara(hoparlör, bilgisayar, ses sistemi vb.) bağlanmasını sağlayan bir özellik. Bir nevi telefonunuz kumanda görevi görüyor. Şarkıyı telefonunuzdan değiştiriyor, sesi ise ses sisteminizden, bilgisayarınızdan verebiliyorsunuz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status