18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Spotify resmi Apple Watch uygulamasını yayınladı

0 70 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Apple Watch için uzun süredir test aşamasında olan Spotify, nihayet resmi olarak yayınlandı.

Uygulamanın ilk sürümü, çalan müziği Apple Watch’un ekranında kontrol etmenin yanı sıra Spotify Connect’e de bağlanabilmeyi sağlıyor. Özellikler bunlarla da bitmiyor. Ayrıca çalma listelerinize, favorilerinize de ulaşabilirsiniz.

Haber bugün Spotify’ın blogunda duyuruldu. Şirket, “Hareket halindeyken müzik dinlemenin önemini biliyoruz, Bu yüzden Apple Watch sahibi Spotify kullanıcılarımıza yeni uygulamamızı tanıtmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Bu yeni uygulama ile kullanıcılar, dinledikleri müziği seçebilecek ve Spotify Connect ile istedikleri cihazda dinlemeyi sağlayabilecekler.”

spotify-apple-watch-uygulamasi-yayinlandi

App Store’un sürüm notları, bu Apple Watch uygulamasının “ilk sürümü” olduğunu ve daha fazla değişikliğin gelebileceğini işaret etti. Ayrıca uygulamanın gelecekteki sürümlerine çevrimdışıyken müzik ve podcast dinleme desteğinin de ekleneceği doğrulandı. Sadece müzik çalma ya da durdurmanın yanı sıra, şarkıları atlama ya da bir podcast’i 15 saniye geriye de sarabilirsiniz.

Uygulama resmi olarak yayınlanmasına rağmen, Spotify uygulamanın önümüzdeki hafta boyunca Apple Watch kullanıcılarına sunulacağını söylüyor. Ara sıra Apple Store’u kontrol etmenizde fayda var.

Uygulamaya erişmek için App Store’un en son sürümüne (v.8.4.79) ihtiyacınız olacak.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status