18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Square Enix, Final Fantasy XV İçin Planlanan 3 DLC’yi İptal Etti

0 61 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Final Fantasy XV’nin 3 tane DLC’si İptal Edildi

Square Enix, Final Fantasy XV için planlanan dört DLC’den üçünün iptal edildiğini açıkladı. Ayrıca oyun yönetmeni Hajime Tabata’nın şirketi terk ettiği doğrulandı.

Duyuru Final Fantasy XV Özel Programı canlı akışı sırasında yapıldı, Aranea, Noctis ve Lunafreye DLC’leri Square Enix tarafından iptal edildi. Ancak, Ardyn DLC Mart 2019’da piyasaya sürülecek.

Yayın sırasında, Square Enix, şirket içindeki “yönlü bir değişiklik” nedeniyle, DLC’lerden elde edilen kaynakların yeni bir AAA başlığı altında çalışmaya alındığını açıkladı. Bununla birlikte, bu yeni AAA başlığının ne olduğu hakkında başka detaylar açıklanmadı.

Yeni DLC’ler, oyun yönetmeni Tabata’nın şirket içindeki yeni stüdyosu olan Luminous Productions tarafından geliştirilmişti.

Ek olarak, Square Enix, Tabata’nın ayrılışını yazılı bir açıklama ile doğruladı.

Tabata’nın ifadesi, “Bir sonraki çalışmam ve yakın geleceğimle ilgili olarak, Final Fantasy XV’den sonra yapmak istediğim yeni bir projem var.” “Episode Ardyn’in devam ettiği ve Luminous Productions’ın yeni projeler üzerinde çalıştığı gibi, meşaleyi yeni nesil yetenekli meslektaşlarına teslim etmenin zamanı geldiğini ve inanılmaz bir şey yaratacaklarına inanıyorum.”

Final Fantasy XV, 2016’da ekstra içerik içeren bir sezon geçişiyle piyasaya sürüldü, ancak sezon paso tutkunları, söz verilen her şeyin ortaya çıktığı gibi görünmeyecek.

Final Fantasy XV, 2016’da Season Pass adında ekstra içerik sağlayan bir paketle sunuldu. Ancak söz verilen her şey tutulacak gibi görünmüyor.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status