24 Mayıs 2019
  • 24 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Steam, Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimleri Başladı

1 47 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 4 ay önce

Steam, Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimleri İle Beraber Binlerce Oyun ve DLC’nin Fiyatı Düştü

Steam’in merakla beklenen Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimleri başladı. İndirimlerin başlaması ile beraber binlerce oyun ve DLC’nin fiyatları düştü.Steam, Kış İndirimleri’nde “Kır Evi” adı verilen resimde bazı bölgelere tıklayarak kullanıcılarına kartlar vermişti. Steam, Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimlerinde ise kullanıcılarına jeton hediye ediyor.

Hediye Jeton’u Nasıl Alabilirim?

Hediye jetonu almak için Steam’in masaüstü uygulamasına giriş yapın. Daha sonra “Mağaza” bölümüne gidin orada “Postanız var Kırmızı bir Zarf Hemen Açın” ibaresine tıklayın.

steam-ay-takvimi-indirimleri1

İlgili Haber: Steam, Ay Takvimi İndiriminde 20 TL’nin Altına Düşmüş Oyunlar

Tıkladıktan sonra sizi zarfı açmanız için bir sayfaya yönlendirecektir. Zarfı açınca daha önceden yapmış olduğunuz alışverişlere göre size belli bir miktar jeton verilecektir.

Kazandığınız jetonlar ile rozet, profil arka planı, alacağınız bir oyunda ekstra 10 TL indirim gibi ögeler için kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Jeton Nasıl Kazanabilirim?

Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi boyunca oyun ve oyun içi öğe satın aldığınızda ilave jeton kazanırsınız. Harcadığınız her 1 TL için 60 jeton kazanırsınız (hediyelerdeyse, harcanan her 1 TL için 66 kazanırsınız).Unutmayın kazandığınız jetonları bir sonraki indirimlere saklayamazsınız. Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimleri 11 Şubat 2019’da sona erecektir.

#TeknoZip’lendi

Steam Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimleri başladı. Steam, indirimle beraber kullanıcılarına rozet, profil arka planı, alacağınız bir oyunda ekstra 10 TL indirim gibi ögeler alması için hediye jeton veriyor.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status