22 Haziran 2019
  • 22 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Steam Fiyatı 31 TL Olan LEGO The Lord of the Rings Ücretsiz Oldu

0 73 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Steam Fiyatı 31 TL Olan LEGO The Lord of the Rings Humble Bundle Üzerinden Ücretsiz Oldu

Humble Bundle LEGO The Lord of the Rings’i ücretsiz yaparak güne iyi başlamamızı sağladı.Türkçe dil desteği olmayan oyunun türü aksiyon ve macera olarak sınıflandırıldığını görüyoruz.

Dün akşam Steam Kış indirimleri bugün ise Humble Bundle’ın ücretsiz dağıttığı LEGO The Lord of the Rings, ben dahil bütün bilgisayar oyuncularını mutlu ettiğini düşünüyorum.

Humble Bundle üzerinden ücretsiz dağıtılan LEGO The Lord of the Rings  almak elinizi çabuk tutmanız gerekiyor çünkü oyunu almak için ben bu haberi yazarken son 1 gün 8 saatiniz var.

Oyunu Nasıl Alabilirsiniz?

Önce Humble Bundle hesabınız yoksa buraya tıklayarak kendinize Humble Bundle hesabı açın ve hesabınıza giriş yapın.

hesapaçma

Humble Bundle’ın anasayfasında LEGO The Lord of the Rings’i bulun veya buraya tıklayın. Sonra açılan sayfada “Get The Game” yazısına tıklayın.

lego-the-lord-of-the-rings-al

Get The Game yazısına tıklayınca sizi sayfaının altında yer alan bu kısıma atacak. Get It Now yazısına tıklayın ve artık oyun sizindir.

lego-the-lord-of-the-rings-ücretsiz-al

Oyunu Steam’de Aktifleştirme

Humble Bundle’da sağ üst tarafta hesap adresinizin olduğu yere tıklayın.Açılan yerde Keys(anahtarlara)tıklayın.

keyss

Keys’e tıklayınca açılan sayfada LEGO® THE HOBBIT™’i bulun “Redeem” yazan yere tıklayın. Butona tıklayınca Steam giriş sayfası açılacaktır

Steam hesabınıza girin ve orada oyunu Steam hesabınızda aktif etmek için son kez onaylamanız gerekiyor. Steam hesabınızdan ürün anahtarını onayladıktan sonra oyun Steam hesabınızda da aktif olacaktır.

lego-the-lord-of-the-rings-steam-key

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status