17 Mayıs 2019
  • 17 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Steam İndirim Tarihleri Basına Sızdı

0 110 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Steam İndirim Tarihleri Basına Sızdı

Tüm oyun severlerin merakla beklediği Steam indirim tarihleri belli oldu. Dünyanın en büyük oyun platformlarından biri olan Steam’in indirim tarihleri de oyun severler tarafından merakla bekleniyordu ve 3 indirim tarihi birden basına sızdı.

Steam’de yapılacak en yakın indirim tarihi her yıl yapılan Cadılar Bayramı İndirimi olacak. 4 Gün sürecek olan Cadılar Bayramı indirimi 29 Ekim’de başlıyor. Platformda gerçekleştirilecek olan bir diğer indirim ise Sonbahar indirimleri. 6 gün sürecek olan sürecek olan son bahar indirimleri ise 20 Kasım tarihinde başlayacak. Platformdan son olarak sızan ve en uzun sürecek olan indirim tarihi ise kış indirimlerine dair. Tam 14 gün boyunca sürecek olan kış indirimleri ise 21 Aralık tarihinde başlayacak.

Steam İndirim Tarihleri Basına Sızdı

Cadılar Bayramı indiriminin platformda yer alan hangi içeriklere uygulanacağına dair bir bilgi henüz yok ancak yakın zamanda bu listenin Steam tarafından yayınlanacağı söyleniyor. Cadılar Bayramı indirimleri ayrıca Xbox ve PlayStation gibi platformlarda da gerçekleştirilecek. Bundan dolayı oyun alırken fiyat karşılaştırması yapmakta fayda var.

#teknoZip’lendi

Steam indirim Tarihleri basına sızdı.
Cadılar Bayramı indirimleri 29 Ekim, sonbahar indirimleri 20 Kasım ve kış indirimleri 21 Aralık’ta başlayacak.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status