18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Steam Kış İndirimleri Tarihi Bir Kez Daha Sızdı

0 58 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 5 ay önce

Barındırdığı oyun çeşitliliği ile oyun severlerin de en çok kullandığı platformlardan biri Steam. Steam her yıl belirli dönemlerde pek çok oyunda büyük indirimler yapıyor. Steam kış indirimleri de bunlar arasında en önemli indirim tarihlerinden. Aslında geçtiğimiz aylarda Steam’in tüm indirim tarihleri basına sızmıştı ve bunun haberini sizlerle paylaşmıştık. Şimdi Steam kış indirimlerinin başlayacağı tarihin bir kez daha sızması ile durum biraz daha netleşti.

Steam Database hesabından yapılan paylaşıma göre büyük Steam kış indirimleri tarihi 20 Aralık. Sızan bilgide sadece tarih değil farklı bir sürpriz daha yer alıyor. Oyunculara Mysterous Card’ların gönderilmeye başlandığı söyleniyor. Ancak bu kartların ne işe yarayacağı nasıl kullanılacağı ile ilgili bir bilgi henüz yok.

20 Aralık’ta muhtemelen Türkiye’de akşam saatlerinde başlayacak olan büyük Steam kış indirimleri şimdilik net olmasa da genelde 2 hafta kadar sürüyor. Yani indirimlerin 3 Ocak 2019 tarihine kadar devam etmesi bekleniyor.

Yüzlerce oyunun büyük indirmlerle oyun severlere sunulacağı Steam kış indirimlerinde herkese iyi eğlenceler ve bol şanslar dileyerek bitirelim.

Cüzdanlara sahip çıkın 😊

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status