21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Stranger Things 3. Sezon Oyun Trailer’ı Yayınlandı

0 208 Views
Berkay | 0 dk okuma süresi | 7 ay önce

Stranger Things 3. Sezon Yeni Bir Oyunu da Yayında Getiriyor

Yeni Stranger Things oyunu ilk oyunu da geliştiren BonusXP tarafından geliştirilecek. Yeni Stranger Things oyunu 3. sezonun hikayesini konu alıyor.

İlgili Haber: Stranger Things 3. Sezon tanıtımı yayınlandı! 3. Sezon 8 Bölüm!

Yeni Stranger Things oyununda birden fazla karakteri yönetebiliyorsunuz. Her karakterin kendine özel yetenekleri var. Oyunun yayınlanma tarihi henüz belli değil. Muhtemelen yeni sezonun yayınlanmasıyla birlikte yeni Stranger Things oyunu da yayınlanacaktır.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status