Ana sayfa Donanım Tasarımcılar Bayılacak: Logitech Craft

Tasarımcılar Bayılacak: Logitech Craft

Adobe Creative Suite ve Microsoft Office uygulamalarında çalışmayı oldukça basite indirgeyecek ve çalışma süresini hızlandıracak Logitech Craft kablosuz klavye, tasarımcıların vazgeçilmezi haline gelecek. Tüm detaylar haberimizde...

35
0
PAYLAŞ
Tasarımcılar Bayılacak: Logitech Craft

Logitech video düzenleme, web ve grafik tasarımı  ile uğraşan kişileri kendine hayran bırakacak olan  kablosuz klavye’nin tanıtımını yaptı.  Logitech Craft, üst sol tarafında bulundurduğu giriş kadranı sayesinde,  Adobe Creative Suite, Microsoft Office ve bir çok uygulamada işlerinizi daha kolaylaştıracak ve zamandan tasarruf ettirecek.

Logitech Craft Kablosuz Klavye Özellikleri

Photoshop CC, Illustrator CC, InDesign CC veya Adobe Premiere Pro CC ya da Word, Excel, PowerPoint  oldukça sık kullanılan uygulamalarda kaydırma, döndürme, tıklama ve  bir çok işlemi yapmanıza olanak sağlayan yeni bu kadran,  Spotify’da şarkı atlamanıza da yardımcı olabiliyor. Logitech Options  isimli yazılım sayesinde çevirme ve tıklamama özelliklerinin hangi uygulamada yapabileceğini ayarlayabildiğin bu muhteşem modele çok kısa zaman sonra yazılım geliştirme kiti de gelecek.

Bu ürünün konfor için tasarlandığını dile getiren Logitech, Craft modelinin her tuşunun verimlilik, kararlılık için geliştirdiğini dile getiriyor. Bluetooth LE özelliği sayesinde hangi işletim sistemine sahip olsanız bile 3 farklı cihazda hızlıca geçiş yapma şansına sahip oluyorsunuz. Akıllı aydınlatma özelliğine sahip bu model ellerinize ve odanızda ki ışığa göre kendini ayarlıyor. Ekim ayında tamamen çıkacağı söylenen tasarımcıların hayran olacağı bu model 200 dolara satılacak. Ülkemizde ne kadar bir fiyata satılacak henüz onun hakkında net bir bilgi yer almıyor. Fakat tahminen  600-700 TL civarı bir şey olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here