18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root#



 
Yeni

Tesla, Hindistan Pazarına Girmek İstiyor

0 79 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Elon Musk ‘In Şirketi Tesla Motors, Hindistan Pazarına Girmek İstiyor.

Mars için yeni bir roket, Los Angeles için tünel inşa eden Elon Musk’ın şirketleri, çalışmaya devam ediyor. Elon Musk’ın şirketlerinden olan Tesla Motors’un hedeflerinden bir tanesi Hindistan pazarına girmek.

2003 yılında kurulan Tesla motors, ABD’deki bir numaralı elektrikli araç üreten firmadır. ABD pazarında 27 bin adet Model S satışı gerçekleştiren Teslanın piyasa değeri 12 milyar dolara denktir.

tesla-roadster

Değeri milyar dolarları geçen Tesla Motors, 2019 yılında Hindistan pazarında Tesla araçlarını satışa çıkartmayı planlıyor.  Elektrikli araçların pek olmadığı Hindistan’da, Tesla araçlarının satış konusunda nasıl bir sonuç vereceği merak konusu.  Çin’in en büyük dış yatırımcısı olan Tesla, Çin’de haftada 3000 araba üretmeyi planlıyor.

#teknoZip’lendi

Elon Musk’ın şirketlerinden olan Tesla Motors’un hedeflerinden bir tanesi 2019 yılında, Hindistan pazarına girmek. Elektrikli araçların pek olmadığı Hindistan’da, Tesla araçlarının satış konusunda nasıl bir sonuç vereceği merak konusu.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status