18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Tesla Roadster, Mars’ın Yörüngesini Geride Bıraktı

0 76 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Uzayın Karanlığında Yolcuğa Devam Eden Tesla Roadster, Kızıl Gezegen Olarak Bilinen Mars’ın Yörüngesini Geçti.

Şubat ayında Falcon Heavy roketiyle uzaya fırlatılan Roadster, Mars’ı geride bıraktı. Uzaya gönderilen Tesla Roadster, Elon Musk’a aitti. 2008 model olan Tesla Roadster’ın şoför koltuğunda SpaceX’in yeni nesil astronot kıyafetini giymiş maket bir astronot bulunuyor.

Belli bir süre sonra sadece özel teleskoplarla gözlenebilecek. Fırlatıldığı gün ki popülerliğini kaybeden Roadster ile ilgili haberi SpaceX, resmi twitter hesabından paylaştı.

tesla-roadster
Starman’in şu anki konumu. Bir sonraki durağı: Evrenin sonundaki restorant.” Starman’ın konumunu Where Is Roadster isimli siteden takip edebilirsiniz.

#teknoZip’lendi

Falcon Heavy roketiyle uzaya fırlatılan Tesla Roadster, Mars’ı geride bıraktı. Tesla Roadster, belli bir süre sonra sadece özel teleskoplarla gözlenebilecek.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status