18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Tesla’nız Artık Siz Çağırdığınızda Yanınıza Gelebilecek

0 81 Views
Berkay | 2 dk okuma süresi | 7 ay önce

Yeni Summon Güncellemesiyle Tesla’nızı Uzaktan Kontrol Edebileceksiniz

Hiç Kara Şimşek dizisini izlemiş miydiniz? Elon Musk yavaş yavaş sizin Kara Şimşek’inizi oluşturuyor. Tesla CEO’su Elon Musk, Tesla için yeni özelliklerin geleceğini Twitter’dan açıkladı. Otomatik park etme teknolojisi olan Summon’un gelişmiş bir versiyonunun altı hafta içinde hazır olacağını söyledi.

Tesla bu yeni geliştirmenin 2 yıldır üzerinde çalıştıklarını da ekledi.

Herhangi bir konumdan, Tesla mobil uygulamasına girip, Teslanızı bulunduğuz konuma çağırabileceksiniz.

tesla-summon

Ayrıca Musk, önümüzdeki yıl Summon’a boş bir yer bulup park etme özelliğinin de ekleneceğini söyledi.

Summon, Tesla mobil uygulamasını veya anahtarlıklarını kullanarak Tesla araçlarını park etmesini sağlayan otomatik park teknolojisidir. Şirket, Ocak 2016’da donanım-1 seviyesindeki araçları için 7.1 yazılım güncellemesinde Summon’u tanıtmıştı.

Ekim 2016’da Tesla, kendi başına hareket edebilmesini sağlayan, sağlam bir sensör, radar ve kamera paketi ile donatılmış yeni araçlarını üretmeye başladı. Summon, sonuç olarak daha yetenekliydi.

Şirketin yıllardır nesne tanımlama ve yerleşik bir sinir ağı üzerinden görüntü işleme yöntemiyle çalışmasına rağmen, kendi vizyon sistemini geliştirmesi beklenenden daha uzun sürdü.

#teknoZip’lendi

Herhangi bir konumdan, Tesla mobil uygulamasına girip, Teslanızı bulunduğuz konuma çağırabileceksiniz. Elon Musk, 2 yıldır bu özelliğin üzerinde çalıştıklarını, 6 hafta içerisinde yayınlanacağını açıkladı.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status