18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

The Punisher, İkinci Sezonun İlk Bölüm Fragmanı Yayınlandı

0 45 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 5 ay önce

Marvel’ın Netflix Dizisi The Punisher’ın İki Sezonu Yakında Başlıyor

The Punisher’ın resmi Twitter hesabından “Çalışmaya Devam” yazısı ile ikinci sezonun ilk bölümün fragmanı yayınlandı.

Marvel’ın son iki Netflix karakterlerinden Punisher’ın ikinci sezonun yayınlanacağı tarih resmi The Punisher Twitter hesabından paylaşılmıştı. Fakat tweet atıldıktan hemen sonra silinmişti. Atılan tweette The Punisher dizisi 18 Ocak tarihinde başlayacağı yazıyordu.

Marvel’ın Daredevil, Luke Cage ve Iron Fist dizileri Netflix’ten kaldırıldı, geriye Jessica Jones ve Punisher dizileri kaldı. Punisher dizisinin ikinci sezonuna ait ilk fragman bugün yayınlandı.

Yayınlanan fragmanda ikinci sezonun “Yakında” başlayacağı yazıyor. Fakat dizinin yayınlanacağı kesin tarih belli değil. Fragmanda ikinci sezonun ilk bölümüne dair pek ayrıntıya yer verilmemiş. Dizinin bu ay içinde başlaması bekleniyor.

Yeni bilgiler elimize geçtikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status