21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Tor SIM Kartlar 2019’da Geliyor

0 77 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 8 ay önce

Tor SIM Kartlar 2019’da Geliyor

Teknoloji her geçen gün ilerliyor ve gittikçe hayatımızda daha fazla yer kaplamaya başlıyor. Teknolojinin bu gelişimi ve hayatımızı zapt etmesi güvenlik ve gizlilik kaygılarını da beraberinde getiriyor. İngiltere’de faaliyet gösteren bir servis sağlayıcı bu kaygıları bir nebze giderecek bir adım attı. Şirket Tor destekli SIM kart hizmetinin duyurusunu yaptı.

Şirket Tor destekli olan bu SIM kartlar ile sağlanacak olan internet erişiminin Tor ağı üzerinden gerçekleştirileceğini söylüyor. İnternet erişiminin Tor ağı üzerinden gerçekleşecek olması güvenlik ve gizlilik kaygısı taşıyan kullanıcıları biraz olsun rahatlatacaktır.

Tor SIM Kartlar 2019’da Geliyor

Onion3G olarak isimlendirilen bu proje ayrıca kullanıcılara Tor dışında oluşabilecek trafikleri engelleme imkanı sunuyor.

Yalnızca Android işletim sistemleri ile uyumlu olacak ve 2019 senesinde satışa çıkacak olan Tor SIM kartlar henüz test aşamasında.

Kullanılacak her MB’nin 0,025£ olarak ücretlendirilecek bu SIM kartların aylık sabit ücreti ise 2£ olacak.

Ek olarak Tor SIM kartların ücretleri Bitcoin, ZChash ve Monero olarak da ödenebilecek.

#teknoZip’lendi

İnternet erişiminin Tor ağı üzerinden gerçekleştirileceği güvenliği ve gizliliği artıracak olan Tor destekli SIM kartlar 2019’da İngiltere’de satışa çıkacak.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status